آگهی

معرفی هفته نامه آوای کرمانشاه

هفته نامه آوای کرمانشاه با سابقه ای ۱۲ ساله در زمینه فرهنگی ،سیاسی، اجتماعی در گستره تمامی شهرهای استان کرمانشاه منتشر می شود. این نشریه یکی از منظم ترین نشریه های استان می باشد که در روزهای سه شنبه هرهفته در پیشخوان روزنامه فروشی ها قرار میگردد.آوای کرمانشاه خط مشی مستقل وبه دوراز وابستگی های حزبی و جناحی باتیراژ ۹۰۰۰نسخه انشار می یابد

چگونه در هفته نامه آوای کرمانشاه آگهی سفارش دهیم
برای سفارش انتشار انواع آگهی در هفته نامه آوای کرمانشاه، می توانید از طریق تماس با کارشناسان شبکه پذیرش آگهی، نسبت به سفارش درج آگهی خود اقدام نمایید.

همچنین سایت tarefeh.ir مرجع اطلاعات روزنامه های کشور است که می توانید برای انتخاب روزنامه و آشنایی با نرخ ها و تعرفه های چاپ آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار و نشریات استانی، محلی و تخصصی و سایر اطلاعات مورد نیاز و سفارش آگهی به این سایت مراجعه کنید.

علاوه بر آن؛ با دانلود تعرفه درج آگهی در هفته نامه آوای کرمانشاه از سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه های سراسری و انتخاب صفحه مورد نظر نسبت به سفارش آگهی دراین روزنامه اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش خود در این سایت کارشناسان شبکه پذیرش آگهی جهت هماهنگی آگهی تبلیغاتی و یا خدماتی و یا غیره شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات تکمیلی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا