آگهی

معرفی پیک برتر

آگهی نامه پیک برتر از جمله قدیمی ترین و موفق ترین آگهی نامه های چاپی و رسانه های محلی در ایران است. پیک برتر با تکیه بر تجربه و ارائه خدمات یکپارچه و هوشمند در حدود دو دهه گذشته، توانسته است به اعتبار و درجه بالایی از مقبولیت در بین مخاطبان و کسب و کارها دست یابد.

آگهی نامه پیک برتر از سال ۱۳۷۹ با پوشش گسترده تبلیغات محلی در سطح شهر تهران با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه و با پوشش تنها ۱ منطقه شکل گرفت و امکان دسترسی صاحبان مشاغل و کسب و کارهای محلی را با مخاطبان خود، به طور مستقیم فراهم نمود. در حال حاضر آگهی نامه پیک برتر با سابقه ای بالغ بر ۱۸ سال و با گسترش پوشش های منطقه ای در ۳۶ منطقه از شهر تهران و ۱۲ منطقه در شهرری و تیم یکپارچه ای از کارشناسان فروش و متخصصان چاپ و توزیع فعالیت می کند.

شما می توانید از طریق شبکه پذیرش آگهی ضمن تبلیغ و درج آگهی در نشریات سراسری و مختلف پیک برتر ، پیام تبلیغاتی خود را به هزاران خانه، اداره، محل کسب و مراکز عمومی در سراسر کشور منتقل و در معرض دید صدها هزار مخاطب و یا مشتری بالقوه قرار دهید، همچنان که موضوع تبلیغاتی شما از طریق اینترنت نیز در معرض مشاهده مخاطبان فارسی زبان در سراسر جهان خواهد بود.

::. اطلاعات تکمیلی

برای مشاهده تعرفه همه روزنامه ها اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا