آگهی

معرفی روزنامه صدای ملت

این روزنامه در جلسه مورخ ۲۸ مهر ۱۳۸۲ هیأت نظارت بر مطبوعات کشور به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی هوشنگ بیرانوند، مجوز انتشار گرفت.

بیرانوند پیش از انتشار صدای ملت، سرپرست روزنامه کیهان در استان لرستان بود که در سال ۱۳۸۸ از سوی موسسه کیهان بازنشست شد.

پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۲ اولین شماره صدای ملت روی پیش‌خوان دکه‌های مطبوعاتی لرستان قرار گرفت و از آن زمان تا کنون، بیش از ۴۱۵ شماره از این نشریه منتشر شده است.

هوشنگ بیرانوند، ایرج کاظمی، نورمحمد سپهوند، محدثه باباعلی‌مقدم، محسن‌رضا منظمی، فیروزه غضنفری، علی‌رضا قوامی و کریم کسایی از نویسندگان ثابت این نشریه طی سال‌های مختلف به شمار می‌روند.

گستره توزیع این نشریه که تا کنون به استانهای غرب کشور محدود می گردید بدنبال تقاضاهای مکرر مردم و  مسئولین و براساس مصوبه هیئت نظارت بر مطبوعات کشور سراسری شد و از این پس صدای ملت روی پیشخوان کیوسک های مطبوعاتی نقاط مختلف کشور در اختیار عموم هموطنان عزیز قرار دارد.

شما می توانید از طریق شبکه پذیرش آگهی ضمن تبلیغ و درج آگهی در این روزنامه ، پیام تبلیغاتی خود را به هزاران خانه، اداره، محل کسب و مراکز عمومی در سراسر کشور منتقل و در معرض دید صدها هزار مخاطب و یا مشتری بالقوه قرار دهید، همچنان که موضوع تبلیغاتی شما از طریق اینترنت نیز در معرض مشاهده مخاطبان فارسی زبان در سراسر جهان خواهد بود.

::. اطلاعات تکمیلی

مدیر مسئول هوشنگ بیرانوند صاحب امتیاز هوشنگ بیرانوند
دوره انتشار روزنامه تاریخ مجوز ۱۳۸۲/۰۷/۱۲۸
زبان فارسی زمینه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی
گرایش عمومی گستره توزیع سراسری
نوع انتشار روزنامه ای (صحافی نشده) رتبه ارشادی
تعرفه روزنامه صدای ملت

برای مشاهده تعرفه همه روزنامه ها اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا