آگهی

معرفی روزنامه توریسم

مخاطبان توریسم  می توانند جدیدترین اخبار و تحلیل ها و…در حوزه های مختلفی مانند: ورزش، سینما، حوادث،اقتصاد،خواندنی ها،بین الملل و… را در این نشریه رصد کنند.

همچنین پایگاه خبری-تحلیلی “توریسم آنلاین” روز شنبه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۳ با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که در آن مقطع رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بودند، رونمایی شد.

چگونه در روزنامه توریسم آگهی سفارش دهیم

برای سفارش انتشار انواع آگهی در روزنامه توریسم، می توانید از طریق تماس با کارشناسان شبکه پذیرش آگهی، نسبت به سفارش درج آگهی خود اقدام نمایید.

همچنین سایت  tarefeh.ir مرجع اطلاعات روزنامه های کشور است که می توانید برای انتخاب روزنامه و آشنایی با نرخ ها و تعرفه های چاپ آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار و نشریات استانی، محلی و تخصصی و سایر اطلاعات مورد نیاز و سفارش آگهی به این سایت مراجعه کنید.

علاوه بر آن؛ با دانلود تعرفه درج آگهی در روزنامه توریسم از سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه های سراسری و انتخاب صفحه مورد نظر نسبت به سفارش آگهی دراین روزنامه اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش خود در این سایت کارشناسان شبکه پذیرش آگهی جهت هماهنگی آگهی تبلیغاتی و یا خدماتی و یا غیره شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

::. اطلاعات تکمیلی

برای مشاهده تعرفه همه روزنامه ها اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا