آگهی

روزنامه زاهدان

معرفی روزنامه زاهدان

روزنامه زاهدان به عنوان قدیمی‌ترین نشریه استان سیستان وبلوچستان ، تنها روزنامه و در عین حال پرتیراژترین نشریه استان سیستان وبلوچستان می باشد.روزنامه زاهدان به عنوان تاثیرگذارترین نشریه‌ی استان ازجایگاه ویژه ی درنزدخانواده‌ها،فرهیختگان، هنرمندان وکارمندان برخوردار است.صفحات اول وآخررنگی وصفحات داخلی سیاه وسفیدبه چاپ می رسد.

چگونه در روزنامه زاهدان آگهی سفارش دهیم

برای سفارش آگهی در روزنامه زاهدان، می توانید از طریق تماس با کارشناسان شبکه پذیرش آگهی، نسبت به سفارش درج آگهی خود اقدام نمایید.

همچنین سایت  tarefeh.ir مرجع اطلاعات روزنامه‌های کشور است که می توانید برای انتخاب روزنامه و آشنایی با نرخ ها و تعرفه‌های چاپ آگهی در روزنامه‌های کثیر الانتشار و نشریات استانی، محلی و تخصصی و سایر اطلاعات مورد نیاز و سفارش آگهی به این سایت مراجعه کنید.

علاوه بر آن؛ با دانلود تعرفه درج آگهی در روزنامه زاهدان از سایت شبکه پذیرش آگهی، در قسمت تعرفه روزنامه‌های استانی و انتخاب صفحه مورد نظر نسبت به سفارش آگهی دراین روزنامه اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش خود در این سایت کارشناسان شبکه پذیرش آگهی جهت هماهنگی آگهی تبلیغاتی و یا خدماتی و یا غیره شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

::. اطلاعات تکمیلی

مدیر مسئول مهدی رخشانی صاحب امتیاز محمدتقی رخشانی
دوره انتشار روزنامه تاریخ مجوز ۱۳۷۸/۰۹/۲۹
زبان فارسی زمینه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی
گرایش عمومی گستره توزیع استانی
نوع انتشار روزنامه ای (صحافی نشده) رتبه ارشادی

برای مشاهده تعرفه همه روزنامه ها اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا