آگهی

ایجاد فرصت های نمایندگی در شهرستان ها با درج آگهی

شرکت ها میتوانند برای  ایجاد فرصت های نمایندگی در شهرستان ها نسبت به درج آگهی در روزنامه ها و نشریات سراسری و منطقه ای، اقدام کنند.

درج آگهی در روزنامه های منطقه ای و استانی امکان توسعه تجارت و افزایش فروش را در اختیار شرکت ها و صاحبان کسب و کار و برندهای موفق قرار می دهد.

اگر تمایل به اعطای نمایندگی و عاملیت فروش  محصولات ، کالاها و خدمات کسب و کارخود را دارید، کافیست از طریق سایت های شبکه پذیرش آگهی یا تعرفه فرصت و علاقمندی  و امکان خود را به صورت آگهی تنظیم کنید و جهت سفارش چاپ آگهی تنظیم شده را در این سایت ها ثبت کنید و از طریق مشاوران و کارشناسان شبکه پذیرش آگهی ، آگهی خود را در روزنامه و نشریه مورد نظرتان منتشر نمایید.

آگهی پذیرش نمایندگی منتشر شده در روزنامه ها و نشریات منطقه را صاحبان کسب و کارها و فروشندگان کالا و برند ها مشاهده می نمایند و بدین ترتیب فرصت ارتباط و عقد قرارداد ایجاد نمایندگی در منطقه مورد نظر ایجاد می شود .

آگهی نشریه در روزنامه های سراسری و استانی و منطقه ای فرصت های زیادی را برای علاقه مندان به ارائه نمایندگی در آن منطقه را فراهم نموده و صاحب سرمایه و موقعیت در منطقه با دریافت و مطالعه پیشنهادهای مختلف فرصت انتخاب بیشتری را برای سرمایه گذاری مالک منطقه ای  ایجاد خواهد نمود .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا