آگهی

معرفی روزنامه دیده بان زاگرس

روزنامه دیده بان زاگرس در اسفندماه ۱۳۹۳ با انتشار بصورت ماهنامه با مدیر مسئولی هوشیار طهماسبی انتشار  خود را شروع کرد  و در سال ۱۳۹۴ تبدیل به هفته نامه استانی شد . دیده بان زاگرس با کسب امتیازات لازم توسط هیات نظارت بر مطبوعات کشور در سال ۱۳۹۵ به روزنامه استانی ارتقاء یافت  و تاکنون با انتشار دو الی سه شماره در هفته به فعالیت خود ادامه می دهد . این روزنامه  با عمر کوتاه خود نسبت به سایر نشریات هم استانی یکی از مردمی ترین نشریات استان چهارمحال و بختیاری است زیرا هیچوقت قلم انتقاد را بر زمین نگذاشت و جوهرش را به نرخ روز نفروخت . یکی از دلایل موفقیت این روزنامه ، استفاده از جوانان تحصیلکرده و باتجربه  و همچنین صاحبان قلم و اندیشه هم استانی که حدود بیست نفر میباشند و  دغدغه  اصلی آنها مشکلات  و کاستیهای استانشان بوده و در راه جامعه ای با نشاط و مترقی قلم میزنند که بصورت افتخاری یا حق الزحمه ای با ما همکاری میکنند

حمیرا رحیمی صاحب امتیاز روزنامه دیده بان فعالیت روزنامه نگاری خود را از سال ۱۳۸۵ در دفاتر سرپرستی روزنامه های کثیرالانتشار در استان شروع کرد و سپس با همکاری در هفته نامه کوهرنگ و نمایندگی و سرپرستی روزنامه های متعددی همچون جوان ، ابرار سیاسی و اقتصادی ، اقتصاد پویا ، آفرینش ، همبستگی و . . . فعالیت خود را گسترش داد و یک  دوره بعنوان عضو اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات استان و یک دوره نیز  بازرس خانه مطبوعات را در کارنامه خود دارد .

و اکنون روزنامه استانی دیده بان با استفاده از سرمایه اندیشه جوانان هم استانی با هدف اطلاع رسانی صحیح ، حراست از منافع ملی ، حفظ آبروی اشخاص ، امانت داری ، احترام به تمام دیدگاه های موجود جامعه وظیفه خود میداند با رویکرد مردم محور به دور از جناح ها و گروههای سیاسی واقعیت ها را رصد کرده و امیدوار است با اتکال به قدرت لایزال الهی در راه گسترش و تقویت فضای رسانه ای استان  طبق قانون اساسی و قانون مطبوعات گام بردارد .

::. اطلاعات تکمیلی

مدیر مسئول هوشیار طهماسبی صاحب امتیاز حمیرا رحیمی
دوره انتشار روزنامه تاریخ مجوز ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
زبان فارسی زمینه اجتماعی، فرهنگی
گرایش عمومی گستره توزیع استانی
نوع انتشار روزنامه ای (صحافی نشده) رتبه ارشادی
دیده بان زاگرس

برای مشاهده تعرفه همه روزنامه ها اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا