آگهی

معرفی روزنامه پیام آشنا

روزنامه پیام آشنا به مدیر مسئولی محمود حیدری و سردبیری باهره حیدری در استان البرز منتشر می‌شود.  سرانجام حدود دو سال پس از تاسیس و شکل گیری سیاسی و جغرافیایی استان البرز، به همت بخش خصوصی، نخستین روزنامه در  این استان پرجمعیت به مرحله انتشار رسید. این روزنامه چنانکه پیشتر اطلاع داده بودیم، پیام آشنا نام دارد که قبلا به صورت هفته نامه در کرج منتشر می شد و با پیگیری متولیان آن و اخذ مجوز لازم از اول اردیبهشت ماه جاری فعالیت روزانه خود را آغاز کرده است.   روزنامه پیام آشنا همان رسانه همراه دیرین شماست که پیش از این، با عناوین پیام ورزشی و پیام آشنا به صورت هفتگی در کنارتان بوده است. ما تجربه روزهای سخت راه اندازی و تمرین روزنامه نگاری در راه خدمت رسانی به مردمان فرهنگ دوست شهرمان را در کارنامه خود داریم و اکنون که کرج بزرگ استانی شده است که ایران کوچک را تداعی می کند، چنین مقدر شده است که وظیفه ای سنگین تر بر عهده گیریم و به عنوان نخستین روزنامه بخش خصوصی، کار اطلاع رسانی گسترده و ارایه خدمات فرهنگی بیشتر به هم استانی های ارجمند را در سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم…

صاحب امتیازی این روزنامه را موسسه همگامان اندیشه زمان بر عهده دارد و مدیر مسئول آن محمود حیدری است که تجربه انتشار روزنامه سراسری  پیام زمان را در کارنامه خود دارد.

این روزنامه فعلا در هشت صفحه قطع مترویی به صورت چهار رنگ انتشار می یابد. نخستین شماره آن در یک حرکت ابتکاری و تبلیغاتی،در تیراژ چهل هزار نسخه منتشر شد که با استقبال خوب مردم مواجه گردید. پیش از این بالا ترین رقم تیراژ یک نشریه در کرج از آن روزنامه صبح امروز بود که در روزهای قبل از تعطیل فله ای و بی منطق روزنامه ها در آن دوران، روزانه به سی هزار نسخه بدون برگشتی رسیده بود.

::. اطلاعات تکمیلی

مدیر مسئول محمود حیدری صاحب امتیاز موسسه همگامان اندیشه زمان
دوره انتشار روزنامه تاریخ مجوز
زبان فارسی زمینه
گرایش عمومی گستره توزیع استانی
نوع انتشار روزنامه ای (صحافی نشده) رتبه ارشادی

برای مشاهده تعرفه همه روزنامه ها اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا