دسته‌بندی نشده

8 عنصر برای سبک آشپزخانه کلاسیک

چیدمان آشپزخانه های امروزی سبک های مختلفی که در این مطلب قصد داریم شما را با سبک کلاسیک آشپزخانه آشنا کنیم.

آشپزخانه های کلاسیک، بی انتها و در عین حال تازه هستند. آنها اغلب دارای پالت های رنگی خنثی و جزئیات ساده و غیرعادی هستند. مطمئناً یک آشپزخانه کلاسیک را می توان برای افراد فردگرا بسیار مناسب و برای افراد منظم و حساس بسیار مناسب می باشد، با ما همراه باشید تا به 8 عنصر اصلی آشپزخانه کلاسیک بپردازیم.

1. کابینت سفید یا کرم

این سبکی است که تقریباً همه در آن احساس راحتی می کنند، حتی برای برخی از مدرنیست ها هم مناسب هستند. کابینت های سفید یا کرم ظاهری کلاسیک ارائه می دهند که در برابر زمان مقاومت می کند.

 

سبک کلاسیک آشپزخانه, عناصر آشپزخانه های کلاسیک, نحوه ی چیدمان آشپزخانه به سبک کلاسیک

بهترین رنگ کابینت برای آشپزخانه کلاسیک

2. جزئیات ساده معماری

ممکن است جزیره ها به صورتی ساخته شوند که به عنوان میز غذاخوری استفاده شود و پاها در زیر آن قرار بگیرند. برای کابینت ها می توانید از قالب و تاج استفاده کنید. اما این جزئیات غالباً در آشپزخانه کلاسیک محدود می شوند به جای اینکه از سطح بالا و پر زرق و برق استفاده کنید.

 

طراحی های کلاسیک آشپزخانه, اصولی برای چیدمان آشپزخانه کلاسیک, کابینت کلاسیک

شیک ترین آشپزخانه های کلاسیک

3. میز

آشپزخانه های کلاسیک اغلب با رنگ مشکی یا سفید، مسیر همیشگی را طی می کنند. یکی از ویژگی های کلاسیک واقعی، یک میز مشکی است، این میز می تواند، این میز می تواند از سنگ گرانیت مشکی مطلق، سنگ صابون یا یک سنگ کوارتز پرداخت شده باشد.

 

آشپزخانه کلاسیک چیست, سبک کلاسیک آشپزخانه چیست, تصاویری از آشپزخانه های کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک مشکی

4. صفحات سنگ مرمر سفید سنگ مرمر

سنگ مرمر کارارا و سنگ مرمر کلکته دو موردی هستند که واقعاً در آشپزخانه های کلاسیک خودنمایی می کنند. در واقع، صفحات میز مرمر اغلب نقطه کانونی از یک آشپزخانه کلاسیک می باشد. حتی اگر بسیاری از صاحبخانه ها می دانند که مرمریت مشکلاتی وجود دارند، اما نمی توانند در برابر زیبایی آن مقاومت کنند.

 

راهنمای چیدمان کابینت کلاسیک, دکوراسیون و چیدمان کلاسیک آشپزخانه, آشنایی با آشپزخانه های کلاسیک

سنگ های مناسب آشپزخانه کلاسیک مرمر می باشد

5. کاشی مترو سفید

واقعاً مهم نیست چه اندازه ای باشد، اگرچه کاشی های آشپزخانه کلاسیک 3 در 6 اینچ است. آن ها می توانند براق، ترک خورده، مورب یا لبه مربعی، دست ساز یا ماشینی یا حتی از سنگ مرمر سفید باشند. اگر به دنبال پیچ و تاب در سبک کلاسیک هستید، 2 در 6 یا 2 در 8 یا 2 در 4 را امتحان کنید – نسبت ها می توانند ظاهر آشپزخانه شما را تغییر دهند، همچنین رنگ دوغاب هم باید متناسب با آشپزخانه کلاسیک باشد.

 

نکاتی برای چیدمان خانه به سبک کلاسیک, سبک کلاسیک آشپزخانه, عناصر آشپزخانه های کلاسیک

دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه کلاسیک

6. سبک های ساده درب، نه خیلی مدرن، نه خیلی پر زرق و برق

جنبه دیگری که این ظاهر را مشخص می کند، سبک درهای کابینت است؛ اغلب یا یک درب شاکر ساده یا یک درب شاکر با قالب مهره. شما تعداد زیادی درب پانل بلند (از این نوع که اغلب در آشپزخانه های سنتی یافت می شود) یا درهای صفحه تخت که معمولاً در آشپزخانه های مدرن دیده می شوند، نمی بینید.

 

دکوراسیون و چیدمان کلاسیک آشپزخانه, آشنایی با آشپزخانه های کلاسیک, آشپزخانه کلاسیک چیست

آشپزخانه های کلاسیک

7. پالت خنثی

آشپزخانه های کلاسیک لزوماً نباید همه سفید باشند. در این آشپزخانه از کابینت های رنگی و یا ترکیبی از دو رنگ استفاده می شود. سیاه و سفید تقریباً بی انتها و کلاسیک است، اما تا زمانی که آشپزخانه دارای پالت رنگ خنثی باشد، جذابیت کلاسیک را حفظ خواهد کرد.

پالت های جایگزین مانند قهوه ای و سفید هم به طراحی آشپزخانه کلاسیک راه پیدا می کنند. در اینجا، کابینت های گردویی، سنگ مرمر سفید و کابینت هایی با سبک درهای ساده همه عناصر یک آشپزخانه کلاسیک را دارند.

 

دکوراسیون و چیدمان کلاسیک آشپزخانه, آشنایی با آشپزخانه های کلاسیک, آشپزخانه کلاسیک چیست

دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه

8. انعطاف پذیری

آنچه من در آشپزخانه های کلاسیک دوست دارم این است که دارای نورپردازی و یا پنجره هستند. اگر آشپزخانه شما پنجره ندارد شما می توانید با نورپردازی آن را جذاب تر کنید.

 

با افزودن کاشی مدرن و ترکیب آن با میز و صندلی به سبک قدیمی و چراغ های آویز به سبک صنعتی، کلاسیک می تواند انتخاب مناسبی باشد.

با افزودن یک چراغ روشن مدرن و یک میز فوق العاده Saarinen به ترکیب، درهای شاکر سفید کابینت کلاسیک می توانند مدرن تر شوند. این آشپزخانه حتی به دلیل داشتن خانه ای با سقف مدرن، اما هنوز هم کلاسیک است.

اصولی برای چیدمان آشپزخانه کلاسیک, کابینت کلاسیک, راهنمای چیدمان کابینت کلاسیک

تنوع رنگ آشپزخانه های کلاسیک

سبک آشپزخانه کلاسیک,نکاتی برای چیدمان خانه به سبک کلاسیک,عناصر آشپزخانه های کلاسیک

سبک آشپزخانه کلاسیک

بیتوته

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا