دسته‌بندی نشده

موکت مدولار چیست و چه خصوصیاتی دارد ؟

موکت مدولار یا موکت تایل یک گزینه ی مناسب برای خانه ها و حتی اداراتی که تمایل دارند کفپوش داشته باشند است. فرش مدولار، صداها را جذب می کند و گزینه های طراحی با کاشی موکت مدولار بی پایان است. در این مقاله ما می خواهیم شما را با موکت مدولار آشنا کنیم. موکت مدولار در اشکال و اندازه های بیشماری عرضه می شود و نهایت انعطاف پذیری را در طراحی به شما می دهد.

مزایای موکت مدولار در مقابل موکت رول

دکوراسیون داخلی یکی از مواردی است که از نظر ترندها حرکت بیشتری دارد. ایده ها و گزینه های جدیدی که به دنبال راه هایی برای جلب توجه افراد و شرکت ها هستند، روزانه ظاهر می شوند. در مورد دکوراسیون داخلی یک شرکت، کف و استفاده از فرش ها عامل مهمی برای داشتن فضایی با محیطی شاداب، آوانگارد و پویا هستند.

در سال های اخیر بازار فرش و موکت با روندی روبرو شده است که به طور فزاینده ای زمینه بیشتری را باز می کند و علاقه مردم را به خود جلب می کند. این در مورد موکت های مدولار است. در حالی که درست است که موکت های سنتی رول طرفداران وفاداری دارند، موکت مدولار خود را به عنوان جایگزینی با ویژگی های کاربردی تر از موکت رول نشان می دهد.

 

خصوصیات موکت مدولار, درباره موکت های مدولار, موکت های مدولار

طرح های موکت مدولار

 

مزایای موکت مدولار چیست؟ تفاوت آن با دیگر موکت ها چیست؟

مکانیسم موکت های مدولار با موکت های سنتی کاملاً متفاوت است، زیرا شامل پارتیشن های کوچکی است که یکی یکی به هم متصل شده اند و بسیار شبیه به یک پازل هستند. هدف موکت های مدولار ارائه راه حلی برای کاربر است که نصب و نگهداری را آسان می کند.

ویژگی ها و مزایای موکت مدولار در برابر موکت رول حصیری

موکت های مدولار دارای ویژگی هایی هستند که آنها را از سایر انواع فرش متمایز می کند:

نصب در هر مکان و شکلی

موکت های مدولار به یک اندازه ساخته نمی شوند و برای فضاهای خاص که نمی توان به راحتی آن را موکت کرد، مناسب است.

نصب آسان

احتمالاً نصب آسان، ویژگی ای که بیشترین ارزش را به شما می دهد. موکت های مدولار این ویژگی را دارند که نصب آن بسیار آسان و همه کاره است، تا حدی که همان شخصی که آن را خریداری کرده است می تواند طبق روالهایی که عرضه کننده به آنها داده است نصب کند. برخلاف موکت رول، که نیاز به کمک تکنسین متخصص دارد تا نصب آن مناسب باشد.

برای نصب موکت رول، لازم است کف را با یک لایه محافظ بپوشانید تا در زمان نصب به سازه آسیب نرساند. موکت مدولار بدون مواد قبلی نصب می شود، زیرا مواد هیچ آسیبی به کف نمی رسانند.

 

تنوع طرح در موکت مدولار, تفاوت موکت مدولار با دیگر موکت ها, ویژگی موکت مدولار

خصوصیات موکت مدولار

 

نگهداری و دوام

تردد افراد در یک شرکت به طور قابل توجهی در موکت که دارید منعکس می شود. گرد و غبار، لکه ها و آسیب ها از رایج ترین دلایل فرسودگی موکت هستند.

تمیز کردن یک موکت رول می تواند به یک سفر واقعی تبدیل شود، زیرا اگر خاک خیلی عمیق باشد لازم است تمام موکت را از محل جدا کرده و برای تمیز کردن آن اقدام کنید یا در صورت آسیب دیدگی، باید به صورت یک تکه باز خریداری کرد. در موکت تایل یا مدولار، به سهولت می توان فقط آن ماژول کثیف را جدا کنید و آن را تمیز کنید و در صورت آسیب دیدن آن ماژول را تعویض کنید. تمیز کردن ماژول های کثیف موکت مدولار بسیار راحتتر است.

سهولت تحرک

موکت های رول سنتی به طور مرتب دارای اندازه و وزن هستند که نه تنها نصب آنها بلکه انتقال آنها از مکانی به مکان دیگر را نیز مشکل می کند. برخلاف اینها، موکت های مدولار این مزیت را دارند که در ماژول های مستقل ساخته شده و سازماندهی شده اند و جا به جایی آنها را آسان می کند. با استفاده از این ویژگی می توان قسمتی از موکت را به عنوان مثال از راهرو به اتاق کنفرانس منتقل کرد.

سازگاری با محیط

گاهی اوقات غیرممکن است که یک منطقه را با موکت سنتی بپوشانید، زیرا می توان فضا را بیش از حد کاهش داد. موکت های مدولار در این موارد یک گزینه عالی را به مصرف کننده می دهند، زیرا ممکن است فقط مقدار کمی ماژول برای پوشش منطقه مورد نظر قرار دهید.

طرح

طراحی یکی از ویژگی هایی است که فرد هنگام خرید موکت به آن توجه می کند. موکت رول را می توان به روش دلخواه سفارشی کرد، اما این طرح دائمی است و در طول عمر مفید آن قابل تغییر نیست. از طرف دیگر، موکت تایل یا مدولار نیز می تواند مطابق سلیقه شخص ایجاد شود، اما برخلاف دیگری، بسیار قابل تغییر است، یعنی می توانید بر روی امکانات بی پایان برای طراحی و اصلاح ترتیب ماژول ها حساب کنید.

در سراسر جهان تعداد زیادی شرکت وجود دارد که موکت های رول و مدولار را تولید و توزیع می کنند. بازار فرش با جهش های فزاینده ای در حال پیشرفت است تا گزینه های بیشتری را در اختیار افراد قرار دهد و گزینه هایی را که مناسب ترین نیازهای آنها است در اختیار آنها قرار دهد.

هدف فرش های مدولار ارائه راه حلی برای کاربر است که نصب و نگهداری را آسان می کند.

 

خصوصیات موکت مدولار, درباره موکت های مدولار, موکت های مدولار

شیک ترین مدل موکت مدولار

 

تنوع طرح در موکت تایل, تفاوت موکت تایل با دیگر موکت ها, ویژگی موکت تایل

مدل های موکت مدولار

 

موکت های تایل, مزایای موکت تایل, طرح های موکت تایل

موکت های تایل

 

موکت مدولار چیست, ویژگی های موکت مدولار, خصوصیات موکت مدولار

موکت موکت مدولار ساده

 

طرح های موکت مدولار, تنوع طرح در موکت مدولار, تفاوت موکت مدولار با دیگر موکت ها

مدل موکت تایل

 

ویژگی موکت مدولار, موکت تایل, موکت تایل چیست

چیدمان طرح هایی از موکت مدولار

 

درباره موکت های مدولار, موکت های مدولار, مزایای موکت مدولار

نمونه هایی از موکت مدولار

 

 بخش مد بیتوته

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا