دسته‌بندی نشده

شخصیت مشكی‌پوش‌ها را بهتر بشناسید

در این گزارش برخی از ویژگی‌های شخصیتی افرادیکه تمایل به رنگ مشکی دارند را بازگو می‌کنیم.

وقتی از این  رنگ استفاده می‌کنیم باعث می‌شود مردم فکر کنند که شما فردی موفق، هدفمند، بلندپرواز و حساس هستید.

همچنین افرادی که رنگ مشکی را می‌پوشند افرادی به شدت عاطفی هستند، ولی به خوبی قادرند احساسات خود را پنهان کنند. در ادامه برخی از ویژگی‌های شخصیتی افرادی را که تمایل به رنگ مشکی دارند بازگو می‌کنیم؛

١. جرأت و اعتماد: آن‌ها در اغلب موارد از ظاهر خود مطمئن هستند و نیازی به جذب کردن دیگران و تفاخر ندارند. مصمم هستند و با اعتماد به نفس و در کل شیک به نظر میرسند.

٢. عاطفی بودن: وسیله‌ای که می‌توانند به وسیله آن نشان دهند به اطرافت بی توجه هستند، ولی در حقیقت آن‌ها بسیار عاطفی می‌باشند، ولی تمایل دارند تا نقاط ضعف و ترس خود را مخفی کنند.

٣. پیشرو: اگر برای بیشتر روز‌ها ازاین رنگ استفاده می‌کنید، باید گفت که انگیزه‌های درونی قدرتمندی شما را احاطه کرده که شما را به سمت تحقق آن‌ها می‌کشاند.

٤. تلاش برای حمایت از خود: روانشناسان عقیده دارند افرادی که و لباس‌هایی بارنگ مشکی به تن دارند، همواره تمایل دارند احساسات خود را پنهان کرده و فاصله‌ای میان خود ودیگران ایجاد کنند تا کسی ضعف و فروپاشی درونی آن‌ها را احساس نکند.

٥. تمایل به قدرتمندی: این رنگ حس قدرتمندی را به شخص و دیگران منتقل می‌کند.

٦. جدیت: علاقه‌مندان به این رنگ، تمایل شدیدی به جدیت به صورت خاص و عام دارند و همیشه دوست دارند موفق شوند و کار‌ها را به سرانجام برسانند. با وجود این، این قبیل افراد به سختی خودرا می‌بخشند و به سختی از زندگی لذت میبرند.

٧. استقلال طلبی: آن‌ها فردی مستقل هستند که به دست‌اورد‌ها و فعالیت‌های خود افتخار می‌کنند، لجباز هستند و دوست ندارند از کسی کمک بخواهند و اصلا علاقه‌ای به سلطه‌گری ندارند.

٨. درون‌گرا و محافظه‌کار: افراد درون گرا برای اینکه دیگران از درونیات آن‌ها باخبر نشوند، از این رنگ استفاده می‌کنند.

البته شایان ذکر است که این سخنان زیر بنای علمی ندارند و تنها برگرفته از نظریات شخصی است./ تابناک با تو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا