بازاریابیتبلیغات

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» برگزار شد+گزارش تصویری

نخستین جشن ملی روابط عمومی امروز با حضور فعالان روابط عمومی و اساتید این رشته در سالن وحدت تهران برگزار شد.

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» در حال برگزاری است

به گزارش خبرنگار دانستنی آنلاین ، این جشن که به مناسبت آغاز هفته روابط عمومی برگزار شده است فعالان این حوزه را بر آن داشت تا با تعاملات بیش از پیش به افزایش دانش و خودباوری روابط عمومی بیفزایند.

در این جشن که با حضور طلایه داران ارتباطات و روابط عمومی برگزار شده بود به چالش های بنیادین روابط عمومی ایران، همچنین تعاملات ارتباطات جهان گستر و روابط عمومی های ارتباط گر پرداخته شد.

این جشن ملی توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی، انجمن روابط‌عمومی ایران، انجمن روابط‌عمومی استان کرمان، ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، بنیاد رودکی و کانون تبلیغاتی آسانگار صورت گرفته است.

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» برگزار شد

در تقویم رسمی کشور روز ۲۷ اردبیهشت برابر مصوبه جلسه ۵۹۰ مورخ ۲۸/۰۶/۸۵ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به عنوان «روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی» نامگذاری ‌گردید.

گفتنی است، در پایان این رویداد، از کتاب های (روابط عمومی متاورس) و ( روابط عمومی و مدیریت بحران ) و (روابط رسانه) رونمایی شده و از فعالان و پیشکسوتان روابط عمومی تقدیر شد.

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» برگزار شد

نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» برگزار شد۵/۵


(۱ نظر)

مطالب مرتبط  بخشیده‌شدن اجاره‌بهای فضاهای فرهنگی و هنری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا