بازاریابی

توسعه بیمه های دریایی بیمه ایران

مدیر کل بیمه های مسئولیت وحمل ونقل گفت: مدیریت بیمه های مسئولیت وحمل ونقل ، آمادگی کامل برای همراهی با واحد های اجرایی در سراسر کشور، در توسعه بیمه های دریایی را دارد.

توسعه بیمه های دریایی بیمه ایران

به گزارش دانستنی انلاین ،مجید رحمتی مدیر کل بیمه های مسئولیت وحمل ونقل در راستای توسعه بیمه هایی دریایی و آشنایی با مشکلات واحدهای اجرایی و شبکه نمایندگان در جذب و حفظ بیمه های دریایی، بهمراه جمعی از کارشناسان این حوزه ، از بیمه ایران استان گیلان بازدید نمود.

رحمتی در این بازدید و برنامه آموزشی ، اعلام کرد : مدیریت بیمه های مسئولیت وحمل ونقل ، آمادگی کامل برای همراهی با واحد های اجرایی در سراسر کشور، در توسعه بیمه های دریایی را دارد و آگاهی رسانی در این حوزه ، گام نخست برای ایجاد درک مشترک و پیشبرد اهداف سازمانی است.

درادامه این دیدار، فلکیان مدیر کل بیمه ایران استان گیلان اظهار داشت: پتانسیل بسیارخوبی در گیلان ، برای جذب و توسعه بیمه های دریایی وجود دارد . از اینرو این برنامه های آموزشی ، روشی موثر برای آشنایی و آموزش واحدهای اجرایی و شبکه نمایندگان است.

در جریان این بازدید که با حضور تعدادی از همکاران مرکز استان و روسای برخی شعب استان و تعدادی از نمایندگان برگزار شد، ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ، توضیحاتی در مورد انواع پوشش های دریایی و نحوه جذب و بازاریابی آن ارایه گردید.

گفتنی است،در حاشیه این بازدید جلساتی نیز با رئیس شورای نمایندگان استان و برخی بیمه گذاران بزرگ استان گیلان برگزار شد./ روابط عمومی بیمه ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا