بازاریابی

اجرای اقداماتی برای بهبود کیفیت محصولات ایران خودرو

جمعی از کارشناسان و مهندسان خودرویی فعال در شبکه های اجتماعی از محصولات ایران خودرو و فرآیند ارزشیابی آن بازدید کردند.

اجرای اقداماتی برای بهبود کیفیت محصولات ایران خودرو

به گزارش دانستنی انلاین ، هدف از این بازدید دریافت دیدگاه‌های فنی و کارشناسی این افراد برای بهبود کیفیت محصولات عنوان شده است. با توجه به ارتباط گسترده تاثیرگذاران شبکه اجتماعی با طیف‌های مختلف مشتریان و نگاه کارشناسی و فنی آنان به موضوعات مختلف، دغدغه‌های موجود درباره کیفیت خودروها مطرح و توضیحات لازم درخصوص برنامه های بهبود هر یک توسط مدیران کیفیت ایران خودرو ارایه شد.
در حال حاضر گروه صنعتی ایران خودرو در شبکه های اجتماعی مختلف داخلی در حال فعالیت است، اما به دلیل گستردگی بالای شبکه‌ها، بهره‌مندی از ظرفیت‌های تاثیرگذاران این حوزه در دریافت نظرات و دیدگاه‌های مردم و مشتریان تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت محصولات خواهد داشت.
در این بازدید که به همت معاونت کیفیت و مدیریت ارتباطات ایران خودرو انجام شد، اعضا و مدیران صفحه مجازی اینستاگرامی کلوپ دناسواران، به نمایندگی از دارندگان خانواده خودروی دنا به پی‌گیری سوالات و ابهامات مشتریان از مدیران و کارشناسان ایران خودرو پرداختند.
همچنین کارشناسان حوزه کیفیت ایران خودرو ضمن توضیح نکات فنی محصول دنا، به سوالات مدعوین که در خصوص مسایل فنی بود، پاسخ دادند.
بازدیدهای اثربخش فعالان شبکه های اجتماعی از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند درخواست بازدید را از طریق لینک https://www.ikco.ir/fa/ikcovisit.aspx ارایه کنند./ایکوپرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا