بازاریابی

حضور مدیرعامل بیمه ایران در شعبه آذربایجان شرقی

مدیرعامل بیمه ایران در جریان برنامه فشرده حضور در آذربایجان شرقی با حضور در بین همکاران شعب شهر تبریز و نیز شعبه مرند مستمع نقطه نظرات و پیشنهادات همکاران بود.

حضور مدیرعامل بیمه ایران در شعبه آذربایجان شرقی

به گزارش دانستنی انلاین ، حسن شریفی در ابتدای این دیدارها با تاکید بر این مهم که مدیریت ارشد شرکت سراپا منتظر شنیدن نظرات و انتقادات همکاران می‌باشد گفت ما امکان انتقال نظرات خودمان به همکاران را از تریبون و در زمان های مختلف داریم لذا در سفرهای استانی من به عنوان مدیرعامل شنونده حرفهای شما هستم. شما باید سخن بگویید و ما را نقد کنید .

شریفی افزود به سرپرست روابط عمومی تاکید کرده ام که هدف اصلی من از سفر های استانی حضور و دیدار همکاران هست و حتما در برنامه های تنظیمی باید این امر را لحاظ کنند

طبق گزارش اداره کل روابط عمومی در دیدار با خانواده مرحوم میر یوسف طباطبایی همکار فقید شرکت در شعبه تبریز و رییس اداره خسارت بیمه های مسئولیت مدیرعامل و رئیس هیات مدیره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم به خانواده ایشان گفت بیمه ایران در کنار شماست و مدیر کل استان مامور رسیدگی به درخواست های خانواده مرحوم می‌باشد.

گفتنی است مرحوم طباطبایی از همکاران صدیق و بااخلاق تبریز بودند که پس از احساس درد و فشار قفسه سینه در اسفند سال ۱۴۰۰ به بیمارستان منتقل و در همانجا به رحمت الهی واصل میگردند./ روابط عمومی بیمه ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا