بازاریابی

آماده مذاکره و همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان هستیم

مدیر مرکز توسعه محصول و فناوری در زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران‌خودرو، از آمادگی برای مذاکره و تفاهم‌ همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان در جریان برگزاری همایش ظرفیت‌های همکاری دانش‌بنیان‌ها و ایران خودرو خبر داد.

آماده مذاکره و همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان هستیم

به گزارش دانستنی انلاین ، امین حدادی تعمیق داخلی‌سازی تولید با کیفیت را از دستاوردهای توسعه همکاری پایدار با دانش‌بنیان‌ها دانست و گفت: شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان و دانش‌پایه در گروه صنعتی ایران خودرو از جمله ساپکو، ایپکو، جتکو، تام و نیرومحرکه، سبب تمرکز فعالیت‌های توسعه‌ای دانش‌پایه در این مجموعه شده که فرآیند توسعه را تسریع بخشیده است.
وی حضور جوانان متخصص و دانش‌آموخته را از جمله مزایای شرکت‌های دانش‌پایه عنوان کرد و گفت: بسیاری از نیازمندی‌های صنعت خودرو که پیش از این از طریق منابع خارجی تامین می‌شد با توان و تخصص جوانان کشور در حال داخلی‌سازی با رعایت استانداردها و یا تولید با حفظ کیفیت است.
حدادی، صرفه‌جویی قابل ملاحظه ارزی و بومی‌سازی و رسوب دانش تولید برخی از قطعات های‌تک را از دستاوردهای همکاری با دانش‌بنیان‌ها دانست و گفت: در همایش شناسایی ظرفیت‌های همکاری این شرکت‌ها با ایران خودرو، بخش دیگری از نیازهای زنجیره تامین ایران خودرو اعلام می‌شود و در حاشیه همین همایش امکان جذب، مذاکره و عقد تفاهم‌نامه با نخبگان و شرکت‌های دارای توان و تخصص رفع نیازمندی‌ها نیز وجود دارد.
عضو کمیته راهبری و سامان‌دهی استفاده از ظرفیت های نخبگی و دانش‌بنیانی ایران خودرو خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از توان متخصصان داخل در شرایط تحریم امیدبخش تداوم توسعه و تولید با کیفیت در زنجیره ارزش خودرو کشور است.
گفتنی است، همایش «ظرفیت‌های همکاری شرکت‌ها و نهادهای دانش‌بنیان و گروه صنعتی ایران‌خودرو»، در روزهای ۲۲ و ۲۳ خرداد در سالن همایش‌های شرکت ساپکو برگزار می‌شود./ایکوپرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا