بازاریابی

حمایت و پشتیبانی وزیر اقتصاد از سرمایه گذاران

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: دولت بیشترین وقت خود را صرف تدوین بسته‌های حمایتی، تولیدی و صنعتی از سرمایه‌گذاران کرده و قطعا در مناطق کمتر توسعه یافته این حمایت ها مضاعف خواهد بود.

حمایت و پشتیبانی وزیر اقتصاد از سرمایه گذاران

به گزارش دانستنی انلاین ، نشست فعالان واحدهای تولیدی و اقتصادی در استان اردبیل با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی با همراهی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی برگزار شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در این نشست، با شنیدن درد دل ها و مشکلات صاحبان تولیدی و سرمایه گذاری اعلام کرد که حمایت ها و پشتیبانی های لازم در تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش از این واحدها انجام خواهد شد.

به گفته خاندوزی، دولت بیشترین وقت خود را صرف تدوین بسته‌های حمایتی، تولیدی و صنعتی از سرمایه‌گذاران کرده و قطعا در مناطق کمتر توسعه یافته این حمایت ها مضاعف خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدواریم با همراهی تیم اقتصادی دولت در همه استان سرمایه‌گذاران با تدوین مشوق های حمایتی مورد پشتیبانی و همراهی قرار گرفته و در این شرایط اقتصادی بتوانند کشور را به سمت تعالی بیشتر حرکت دهند.

در این نشست نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز به مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی اردبیل اشاره و اظهار داشت: عمده این مشکلات نیازمندی آنها به تسهیلات سرمایه در گردش و مواد اولیه است تا بتوانند شرایط مطلوبی را در فعالیت‌های تولیدی داشته باشند.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی به سفر اعضای کمیسیون اقتصادی و وزیر امور اقتصادی و دارایی اشاره کرد و گفت: سعی خواهیم کرد از این سفر بیشترین بهره را برده و مصوبات خوبی داشته باشیم.

در این نشست صاحبان بیش از ۲۰ واحد تولیدی و صنعتی از شهرستان‌های مختلف استان اردبیل مشکلات و نارسایی های خود را مطرح کردند‌./ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا