بازاریابی

بازدید مدیرعامل بیمه ایران از دو شرکت صنعتی در یزد

حسن شریفی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران با تأکید بر برنامه‌های محوری بیمه ایران در تحقق شعار سال مبنی بر «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» ، از مجتمع معدنی چادرملو و شرکت کاشی عقیق که از بیمه گذاران عمده بیمه ایران استان یزد می باشند ، بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل بیمه ایران از دو شرکت صنعتی در یزد

به گزارش دانستنی انلاین ، حسن شریفی در این دیدارها که با همراهی جمعی از مدیران فنی و ستادی انجام شد، ضمن شنیدن نظرات و دیدگاه بیمه گزاران ،مذاکراتی با مهندس جهانی مدیر عامل مجتمع معدنی چادرملو و شریف فرد مدیر عامل شرکت کاشی عقیق، برای ارتقای همکاری های فی مابین، انجام داده و از حسن اعتماد آنها به بیمه ایران تشکر و قدردانی کردو اظهار داشت: از اینکه بیمه ایران را به عنوان بیمه گر خود انتخاب کردید خوشحالیم. وی در ادامه افزود بیمه گذاران فقط مشتری ما نیستند، بلکه ما آنها را شریک خود میدانیم.

در جریان این دیدارها، مدیران این دو شرکت نیز با توصیف شرایط حال حاضر بنگاه اقتصادی متبوع، از خدمات بیمه ایران ابراز رضایت کرده وخواستار گسترش خدمات بیمه ای شدند.

شایان ذکر است، از جمله اهداف و برنامه های سفرهای استانی مدیرعامل، حضور در محل کار و دفاتر بیمه گذاران و دیدار با ایشان و رفع موانع و مشکلات احتمالی و اتخاذ تدابیر لازم میباشد. در همین راستا تاکنون شرکتهای شونیز، ایدم و شیرین وطن نیز مورد بازدید مدیرعامل و مدیران ارشد بیمه ایران قرار گرفته اند./روابط عمومی بیمه ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا