بازاریابی

باید فرهنگ “ما میتوانیم” را ترویج دهیم

نخستین همایش مدیران اجرایی با هدف افزایش صمیمیت و همدلی میان مدیران در حضور مدیرعامل و رییس هیات مدیره در شهر یزد برگزار گردید.

باید فرهنگ

به گزارش دانستنی انلاین ، حسن شریفی رییس هیات مدیره ومدیر عامل مدیرعامل در این همایش با تاکید بر همدلی و انسجام اظهار داشت: همه ما باید ادامه دهنده مسیر پیشینیان خود در شرکت باشیم.

شریفی با اشاره به برگزاری مجمع در ماه های آتی خواستار پالایش نمایندگان، وصول مطالبات و همدلی همکاران و نمایندگان برای پیشبرد اهداف شرکت شد.

شریفی با تقدیر از همدلی اعضای هیات مدیره و با اشاره با همفکری با معاونین مدیر عامل گفت: همزمان با الزام قانونی در خصوص برگشت همکاران مشمول ماده ۱۷ عهد بستیم که برای رفع نیازهای شرکت فقط از استعداد همکاران خود استفاده کنیم و لذا فرهنگ ما میتوانیم را ترویج نمودیم.

تاکید بر رسالت اصلی بیمه ایران در فروش حرفه ای و پرداخت خسارت با کیفیت و بی منت از مواردی بود که در سخنان مدیرعامل به آن اشاره گردید.

گفتنی است این نشست با محوریت دوره مربیگری برای ارتباط عاطفی موثر برگزار شد و در آن علاوه بر مدیران بیمه ایران نماینده کانون بازنشستگان و نماینده کانون سراسری نمایندگان نیز به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسایل داخلی پرداختند./روابط عمومی بیمه ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا