بازاریابی

لیست ادارات پرمصرف در تهران بزودی اعلام می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: به دنبال اخطارهای مکرر به اداراتی که اقدام به کاهش مصرف برق نکرده‌اند، اسامی این ادارات از روز سه‌شنبه هفته جاری برای اطلاع عموم، منتشر خواهد شد.

به گزارش دانستنی آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، «کامبیز ناظریان» افزود: با استفاده از کنتورهای هوشمند، همه ادارات شهر تهران به‌صورت لحظه‌ای تحت رصد از راه دور مصرف برق هستند و طی روزهای گذشته هر اداره‌ای که همراهی لازم را در این حوزه نداشته است به‌صورت جدی با قطع برق مواجه شده است.

لیست ادارات پرمصرف در تهران بزودی اعلام می شود

وی در ادامه افزود: با وجود همکاری خوب عمده ادارات شهر تهران، شاهد بی‌توجهی برخی از نهادها و دستگاه‌های اجرایی و خودداری از کاهش مصرف برق بودیم که با توجه به افزایش دمای هوا و مصرف برق به‌ویژه در کلان‌شهر تهران، با ملاحظاتی، ضمن قطع برق این دسته از مشترکان، از انتشار اسامی آنان خودداری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بیان داشت: مشترکان اداری پرمصرف تاکنون اخطارهای متعددی دریافت کرده‌اند و با توجه به تدابیر وزارت نیرو و پایان یافتن مهلت داده‌شده، در جهت اجرای قاطع برنامه‌های کاهش پیک شبکه توزیع برق، از سه‌شنبه هفته جاری، مصادف با ۳۱ خردادماه، ضمن قطع برق مصرفی، اسامی دستگاه‌های اجرایی مستقر در شهر تهران که مصرف برق خود را مطابق با مصوبه ابلاغی، کاهش ندهند، اعلام خواهد شد.

/ ایرنا


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا