بازاریابی

برق8 دستگاه اداری پرمصرف قطع شد

به گزارش دانستنی آنلاین،‌ همزمان با گرم شدن هوا و افزایش مصرف برق برای دستگاه‌های خنک‌کننده در جامعه شرکت توزیع برق تهران در اطلاعیه‌ای قبلاً اعلام کرده بود که دستگاه‌های اداری و سازمان‌ها و وزارتخانه‌های دولتی حتما باید الگوی مصرف را رعایت کنند وگرنه با قطعی انشعاب همراه می‌شوند.

نصری بیان داشت:‌دستگاه‌هایی که الگوی مصرف را رعایت نکنند قطع انشعاب آنها از طریق کنترل از راه دور و یا از طریق اعزام اکیپ‌های سیار قطع می‌شود امروز هم در ساعت ۱۲، ۸ دستگاه اجرایی و اداری که بیش از الگوی تعریف شده برق مصرف کرده بودند قطع شد.

وی افزود:‌دستگاه‌هایی مانند جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، شعبه مرکزی بانک کشاورزی، بانک تجارت، سازمان راهداری،‌نمایشگاه بین‌المللی،‌اتاق بازرگانی ایران، اتاق صنایع و معادن، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و ساختمان مرکز مخابرات ایران قطع شد.

برق8 دستگاه اداری پرمصرف قطع شد

به گفته نصری، در ساعت ۱۲ که عمده کارهای اداری انجام شده و ارباب رجوع کمتر می‌شود دستگاه‌هایی که نسبت به رعایت الگوی مصرف کوتاهی کنند و بیش از الگوی مصرف برق داشته باشند انشعاب آنها قطع می‌شود همچنین ۲۵۰ تیم عملیاتی نیز در این زمینه فعال شده‌اند که مصرف برق ادارات و سازمان‌ها پایش می‌شود و بازدید میدانی از ادارات انجام می‌شود.

رئیس مرکز پایش شرکت برق گفت:‌همه دستگاه‌های اداری و سازمان‌ها موظف هستند الگوی مصرف را رعایت کنند که اگر برق آنها قطع شد باید از طریق ژنراتور تأمین برق اضطراری اقدام کرده و مردم در این ادارات معطل نشوند.

وی در پایان گفت: بعد از قطع انشعاب برق دستگاه‌های اداری باید بالاترین مقام در آن سازمان یا اداره مراجعه کند و تعهد بدهد که الگوی مصرف برق را رعایت می‌کند بعد از آن انشعاب آنها وصل خواهد شد.

/فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا