بازاریابی

خدمات دیجی کالا به نشریات

فرآیند توزیع و فروش مجلات را می‌توان پاشنه آشیل زنجیره فعالیت اقتصادی نشریات دانست.

به گزارش دانستنی انلاین ، بخش زیادی از مردم ایران امکان خرید مجلات را در شهر و روستای خود ندارند. هزینه‌های مازاد ارسال به تمام شهرها و روستاهای ایران هم یکی از عواملی است که مجلات را از سبد خرید بخش زیادی از مردم حذف کرده است.
دیجی‌کالا در این بخش خود را موظف به همکاری با نشریات می‌داند، اثربخش‌ترین حمایت دیجی‌کالا، استفاده از ظرفیت‌های لجستیکی و بازاریابی برای بهبود حلقه ناکارآمد توزیع و فروش زنجیره فعالیت نشریات است که می‌تواند از هر نوع حمایت دیگری اثرگذارتر باشد.
خدمات اصلی دیجی‌کالا به مجلات
ارسال رایگان به سراسر ایران:
ارسال مجلات به تمام شهرها و روستاهای ایران یکی از چالش‌های نشریات است که هزینه نهایی را برای هر دو گروه مخاطبان و نشریات افزایش می‌دهد. دیجی‌کالا با استفاده از ظرفیت‌های لجستیکی در سراسر ایران، از تهران تا پسابندر در تمام شهرها و روستاهای ایران امکان دریافت مجلات را به‌صورت رایگان فراهم می‌کند.
فروش بدون کمیسیون:
درصد زیادی از قیمت تک‌فروشی مجلات صرف هزینه‌های پخش و فروش می‌شود، دیجی‌کالا بدون دریافت کمیسیون این امکان را به نشریات می‌دهد که سهم اقتصادی بیش‌تری از فروش داشته باشند و یا همزمان سهم‌ هزینه‌های پخش مجلات را به صورت تخفیف به مخاطبان‌شان ارائه کنند تا آن‌ها بتوانند با هزینه کمتری مجلات را دریافت کنند.
خدمات زیرساختی و بازاریابی:
در این پروژه، خدماتی هم برای پشتیبانی مجلات در نظر گرفته شده است. برای نمونه می‌توان به استفاده از پتانسیل‌های بازاریابی برای فروش و عرضه هرچه بیش‌تر مجلات اشاره کرد.

لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=127229

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا