بازاریابی

بازدید شهردار تهران از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

دکتر علیرضا زاکانی شهردار تهران از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد بازدید کرد.

به گزارش تعرفه آنلاین ، دکتر علیرضا زاکانی شهردار تهران همزمان با نخستین بارش برف زمستانی‌ در تهران با همراهی سید محمد حسین حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی عباس‌آباد و حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به بازدید از پروژه‌های فرهنگی، گردشگری و نوآورانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد پرداختند.
به گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد؛ بازدید شهردار تهران از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح و از میدان مشاهیر آغاز شد و بازدید از پهنه غربی همچون بوستان نوروز، آسمان‌نمای گنبد مینا، بوستان اکو، پل طبیعت، بوستان آب و آتش و اقیانوس پارک در ادامه صورت گرفت.
ضمن اینکه معرفی و بازدید از پروژه‌های بوستان فناوری‌های دیجیتال (پویا مهر)، خانه خلاق هزاره، رواق (بازار گل سابق) و هتل دیدار نیز در ادامه مورد بازدید شهردار تهران قرار گرفت.
بازدید از پهنه شرقی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد نیز در دستور کار قرار گرفت و بازدید از بوستان طالقانی، گذر فرهنگ، کوشک باغ هنر، خانه شعر و ادبیات و بررسی پروژه‌های پارکینگ فرهنگ، پروژه بنیاد دایره المعارف و بوستان فلسفه و دماوند و پروژه باغ موزه جواهرات بانک مرکزی از دیگر برنامه‌های بازدید صبح امروز شنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۱ شهردار تهران بود.

لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=137341

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا