اقتصادیدسته‌بندی نشدهفناوری

بشار اسد: سوریه از عملیات نظامی روسیه در اوکراین حمایت می کند

به گزارش تعرفه آنلاین به نقل از اسپوتنیک، رئیس جمهور روسیه در دیدار با همتای سوریه خود روابط میان مسکو و دمشتق را در مسیر گسترش ارزیابی کرد.

«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه امروز چهارشنبه در دیدار با «بشار اسد» همتای سوری خود اعلام کرد که روابط دو کشور رو به گسترش است.

رئیس جمهور روسیه با اشاره به زلزله هولناک اخیر در سوریه یادآور شد که زلزله اخیر موجب تشدید بحران انسانی در این کشور شده است و روسیه به هر طریق ممکن برای بهبود شرایط پس از زلزله به سوریه کمک خواهد کرد.

رئیس جمهور سوریه نیز در دیدار با پوتین حمایت این کشور از روسیه در عملیات ویژه نظامی در اوکراین اعلام کرد و بر موضع این کشور در برابر نازیسم تاکید کرد.

اسد با اشاره به کمک‌های انسانی روسیه در بحبوحه زلزله اخیر در سوریه گفت: از کمک‌های بزرگ روسیه برای مقابله با بحران ناشی از زلزله قدردانی می‌کنیم.

رئیس جمهور روسیه در ادامه به طور خاص از وزارت دفاع و ارتش روسیه که به طور مستقیم در امدادرسانی به مجروحان زلزله سوریه کمک کردند، قدردانی کرد.

«بشار اسد» رئیس جمهور سوریه که به روسیه سفر کرده است، در نخستین روز کاری این سفر، از مقبره سرباز گمنام در مسکو بازدید کرد و بر بنای یادبود آن تاج گل قرار داد.

گفتنی است که رئیس جمهور سوریه دیروز سه شنبه طی سفری رسمی وارد مسکو شد و قرار است امروز چهارشنبه عصر با ولادیمیر پوتین همتای روس خود دیدار و گفتگو کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا