اقتصادیدسته‌بندی نشدهفناوری

برد موشک‌های جدید مقاومت به هر نقطه‌ای از فلسطین می‌رسد

به گزارش تعرفه آنلاین به نقل از النشره، «اسمائیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت که گردان‌های القسام موشک‌هایی ساخته است که برد این موشک‌ها به هر نقطه‌ای از فلسطین می‌رسد.

«اسمائیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت که گردان‌های القسام توانسته این موشک‌ها را به صورت بومی و با تکیه بر توانایی‌ها خود تولید کند.

هنیه که اخیراً برای شرکت در همایش «افق های جدید در الجزائر آرمانی» به الجزائر رفته بود، امروز پنجشنبه بعد از حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به جنین که چهار شهید و ده‌ها زخمی برجای گذاشت، گفت: «ما شاهد افزایش مقاومت مسلحانه و از سرگیری دور جدیدی از جهاد در اراضی فلسطین به ویژه در کرانه باختری هستیم.»

او ادامه داد: «اشغالگران اسرائیلی با همکاری و هماهنگی تشکیلات خودگردان [فلسطین] تلاش می‌کنند مقاومت فلسطین را ریشه کن کنند. مقاومت در کرانه باختری اشغالی هدف راهبردی است و در همه مناطق وطن تا نابودی اشغالگران ادامه خواهد داشت.»

روز گذشته نیز «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در گفتگوی تلفنی با «فؤاد الشوبکی» اسیر فلسطینی که بعد از ۱۷ سال از زندان رژیم صهیونیستی آزاد شد، تاکید کرده بود: ما مقاومت و پایداری اسرای فلسطینی از جمله فؤاد الشوبکی را ارج می نهیم.

وی در ادامه افزود: این اسیر فلسطینی بعد از آزادی از زندان رژیم صهیونیستی بر مواضع ثابت خود در قبال مسأله فلسطین تاکید کرد. گذشت این سال‌ها باعث نشده ایمان وی نسبت به مسأله فلسطین و مقاومت کمرنگ شود.

هنیه اضفافه کرد: مسأله اسرای فلسطینی یک دغدغه برای تمام فلسطینی‌ها به شمار می‌رود و همگان برای آزاد سازی اسرای فلسطینی با هر هزینه‌ای که لازم باشد، تلاش می‌کنند.

چند روز قبل رژیم صهیونیستی «فواد الشوبکی» اسیر فلسطینی را پس از گذشت ۱۷ سال که در بند صهیونیست‌ها بود، آزاد کرد.

الشوبکی با ۸۳ سال سن مسن‌ترین اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی بود، وی از بیماری مختلف در ناحیه چشم، دستگاه گوارشی و قلب رنج می‌برد. این اسیر فلسطینی متولد ۱۹۴۰ در محله التفاح غزه و دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه قاهره است.

رژیم صهیونیستی الشوبکی را ۱۴ مارس ۲۰۰۶ به همراه احمد سعدات دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین بازداشت کرد. دادگاه رژیم صهیونیستی الشوبکی را به ۲۰ سال حبس محکوم کرده بود که بعدها به ۱۷ سال کاهش پیدا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا