اقتصادیدسته‌بندی نشدهفناوری

معترضان صهیونیست: نتانیاهو قابل اعتماد نیست/ در خیابان می مانیم

به گزارش تعرفه آنلاین به نقل از منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی، مخالفان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کردند بر خلاف اعلام تصمیم او برای توقف طرح اصلاحات قضائی، همچنان به اعتراضات خود تا لغو کامل این طرح ادامه خواهند داد.

بر اساس گزارش پایگاه صهیونیستی «آی ۲۴»، سازمان دهندگان اعتراضات در سرزمین‌های اشغالی اعلام کردند که با وجود اعلام تصمیم نتانیاهو برای توقف طرح اصلاحات قضائی، آنها به او اعتماد ندارند، چرا که تصمیم نتانیاهو برای توقف این طرح موقتی است و او در آینده به امید دستیابی به اتفاق نظر گسترده‌تر با متحدانش، دوباره این مسیر را تکرار خواهد کرد.

یکی از سران حرکت اعتراضی در سرزمین اشغالی پس از سخنرانی روز گذشته نتانیاهو درباره توقف طرح اصلاحات قضائی گفت اظهارات نخست‌وزیر و شرکای افراطی او تأییدی بر عزم آنها برای بازگرداندن قوانین دیکتاتوری به دستور کار نشست آتی کنست است که به اقتصاد و امنیت اسرائیل ضربه می‌زند.

وی ادامه داد: تا زمانی که این طرح وجود داشته باشد و به طور کامل لغو نشود، ما در خیابان‌ها باقی خواهیم ماند چرا که اظهارات نتانیاهو فقط تلاشی برای تضعیف اعتراضات و فعالسازی دیکتاتوری نتانیاهو است. اکنون زمان مناسبی برای کاهش فشارها نیست بلکه باید آن را تشدید کرد.

یکی دیگر از مخالفان مطرح نتانیاهو در این خصوص گفت: یکی از ویژگی‌های مبارزه ما این است که اساساً اعتمادی به این حرف‌های نتانیاهو نداریم و معلوم نیست که بعد از این کابینه او برای ایجاد تغییرات لازم در سیستم قضائی از مذاکره استفاده کند.

وی تصریح کرد: لاپید و گانتز از همان ابتدا گفتند که در صورت توقف این طرح، با نتانیاهو وارد مذاکره خواهند شد. این وظیفه ماست که به آنها یادآوری کنیم که اگر به اندازه کافی قوی باشیم و خطوط قرمز تعیین کنیم، برخلاف دولت فعلی آنها در مقابل نتانیاهو عقب نشینی نخواهند کرد و به افکار عمومی گوش خواهند داد.

این تحولات در حالی است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نهایت پس از کش و قوس‌ها و تنش‌های فراوان مجبور شد به صورت موقت تسلیم مخالفانش شود و توقف طرح جنجالی خود را اعلام کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا