اقتصادیدسته‌بندی نشدهفناوری

تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد / لزوم کنترل تورم

اردشیر مطهری در گفتگو با تعرفه آنلاین، با تاکید بر لزوم توجه به کشورهای منطقه، اظهار داشت: توافق ایران و عربستان اقدام بسیار خوبی بود و تأثیر آن را در عرصه سیاسی و اقتصادی مشاهده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: ما باید سیاست ارتباط گسترده با کشورهای منطقه و همسایه را در سال جدید هم مدنظر قرار دهیم، چرا که در تحریم هستیم و توسعه روابط با همسایگان و کشورهای دوست راه مهمی برای خنثی‌سازی تحریم‌هاست.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مشکلات ما مربوط به تحریم نیست و بخشی از مشکلات ما به سوءمدیریت‌ها بازمی‌گردد، گفت: به نظر می‌رسد تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد و نیاز است اقدامات تیم اقتصادی دولت به خوبی رصد و ارزیابی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملاک ارزیابی ما در عملکرد تیم اقتصادی دولت، وضعیت بازار است و نگاهی به شرایط بازار و قیمت‌ها حاکی از گرانی و تورم بسیار شدید است که باید کنترل شود.

مطهری بیان کرد: تقاضای ما از رئیس جمهور آن است که در تیم اقتصادی دولت تجدیدنظر کند و اگر دولت این کار را نکند، مجلس باید وارد شود و نباید کوتاهی کند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس و دولت باید کمک کنند تا وضعیت معیشتی مردم بهبود پیدا کند، تصریح کرد: گرانی شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده است و مردم ما بسیار نجیب هستند. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم. در سال جدید باید وضعیت معیشتی مردم بهبود یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا