اقتصادیدسته‌بندی نشدهفناوری

کمک‌هزینه مسکن کارگران ۹۰۰ هزار تومان شد

به گزارش تعرفه آنلاین، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ظهر امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه) در حاشیه برگزاری جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: کمک‌هزینه مسکن کارگران در جلسه هیأت وزیران بررسی و مبلغ ۹۰۰ هزار تومان که از سوی شورای عالی کار پیشنهاد شده بود، تصویب شد.

بهادری جهرمی در ادامه دریافت ارز را یکی از منابع اطلاعاتی دانست و افزود: وزارت رفاه می‌تواند از آن برای تعیین دهک خانوار استفاده کند چراکه کسانی که ارز می‌گیرند، عموماً جز افرادی هستند که در دهک بالا قرار دارند.

وی متذکر شد: کسی از کارت ملی دیگران چه برای تراکنش بانکی در داخل مغازه و چه برای دریافت ارز سوءاستفاده نکند؛ اینها جز مواردی هستند که برای دهک‌بندی افراد و خانوارها و پرداخت یا قطع یارانه ملاک قرار می‌گیرند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: بعضی علاقه دارند دنبال حاشیه بروند ولی دولت باید به اصل بپردازد؛ آنقدر مردم و مملکت کار دارند که وقت رسیدن به حاشیه را نداریم.

بهادری جهرمی عنوان کرد: ماه رمضان ایام برکت و غفران الهی است؛ برخی‌ها در رابطه با کارهای گذشته خودشان، دستاوردها، گزارش‌ها و نتیجه آماری عملکردشان در طول یک دهه گذشته تدبر و یک مقدار استغفار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا